top of page

Çalışma Kriterlerimiz

1-Müşteri tarafından verilen gözetim hizmeti iş talimatı yazılı ya da  Gözetim Hizmetleri Talep Formu ile iş emrinin iletilmesi gerekmektedir.

2-Müşteri tarafından verilen talimat ,uygun ekipman gereç ve organizasyon için en  geç 2 iş günü öncesi bildirmelidir. Aksi bir durumda PEAK CONTROL sorumlu tutulamaz.

3-Talimatın geç verilmesi durumunda gözetim hizmetinin eksik yapılmasından ötürü firmamız sorumlu tutulamaz.

4- Hizmetin istenen sahalarda (Liman, Gemi, Depo, Antrepo, Fabrika vb.) Personelimizin çalışmasını etkileyen durumlarda yazılı olarak müşteriye bilgi verilir. Müşterinin karşılaşacağı olumsuzluktan sorumlu tutulamayız.

5-Gözetim hizmeti Raporda belirtilen sonuçlar ve bulgular, raporumuzun içinde belirtilen yer ve zamana göre verilmiştir. Raporumuzun geçerlilik süresi için ayrıca yazılı olarak bilgi alınmalıdır. Sertifikalarımız yazılı iznimiz olmadan kısmen dahi kopyalanamaz ve çoğaltılamaz. Islak imzasız ve kaşesiz geçersizdir. Çoğaltılması veya üzerinde tahribat yaratılarak mağduriyet oluşması firmamızın sorumluğunda değildir.

6-Müşterimze ait bilgileri resmi birim tarafından istendiğinde taktirde vermek zorundadır. İlgili Resmi tarafın bilgisi ve onayı halinde müşteriye bilgi verilecektir.

7-Uluslararası standartlara uymayan şartlarda PEAK CONTROL sorumlu tutulamaz.

8-Rapor edilen gözetim raporunda tahribat, değiştirme ya da Şirketi itibarsızlaştırma eylemi tespit edilmesi taktirinde  hukuki dava açma hakkını saklı tutar.

bottom of page